Yenişehir Tercüme Bürosu

Yenişehir Tercüme Bürosu

Çeviri desteği almak isteyen kişiler karşılarında çeviri desteği verebilen çok sayıda tercüme bürosu bulabiliyor olsa da bunların nitelikleri bakımından kaliteleri yönüyle bir karşılaştırma yapıldığında mutlaka deneyimli olanlarının tercih edilmesi gerekliliği ortaya çıkıyor. Farklı sektörlerde ve alanlarda yer alan kişi ve kurumların talep ettiği çeviri metinlerine yönelik nasıl hizmetler verilmesi gerektiği dikkate alınırken mutlaka yılların deneyimi ile kişilerin taleplerine en uygun şekilde çevirilerin yapıldığından emin olunması gerekiyor. İşte bu noktada 2000 yılından beri kusursuz bir şekilde faaliyetlerini sürdürmekte olan yenişehir yeminli tercüme bürosu firmamız tüm deneyimi ile sizlere her türlü çeviri talebinizde destek alabileceğiniz bir firma olarak ulaşabiliyor.

Başta yeminli tercümanlara sahip olmamızın getirdiği avantajlar sayesinde uluslararası alanda da geçerliliği olan her türlü metni çevirebildiğimiz gibi çeviri hizmeti verdiğimiz alanların çeşitliliğinden de kaynaklı olarak en iyi tercüme desteği alabileceğiniz firmalardan biri olarak sizlere ulaşıyoruz. Firmamız Bursa merkezli olarak hizmetlerini sunuyor olmasına rağmen tercümesi yapılacak olan dosyaların alım ve satımlarına yönelik farklı süreçlerin izlenmesi söz konusu olduğu için her sektörden ve şehirden çeviri talebi olan müşterilerimizin taleplerini de alarak yoluna devam edebiliyor.

Sahip olduğumuz referanslarımızla birlikte bugün geldiğimiz noktada yıllardır birlikte çalışmakta olduğumuz müşterilerimizle ne kadar güvenilir bir firma olduğumuzu da ortaya koymuş oluyoruz. Her türlü çeviri talebinizin karşılığını bulabileceği hizmetlerimizin arasında yazılı ve sözlü olarak iki başlık altında topladığımız hizmetlerimiz kendini gösteriyor. Yazılı olanlar çok sayıda alt başlığa ayrılırken sözlü tercüme hizmetlerimizde sizlere iş görüşmeleri, konferanslar, toplantılar, seminerler, online şekilde kurulan iletişimler, telefon görüşmeleri, yabancı konukların ağırlanması gibi noktalarda desteklerimizi sunuyoruz.

Yenişehir Yeminli Tercüme Bürosu Yazılı Tercüme Hizmetleri

Firmamızın tercüme hizmetlerinin en çok talep edildiği hizmetlerinin başında yazılı tercümeler gelmektedir. Kendi altında çok farklı türleri ve nitelikleri bulunan yazılı tercüme hizmetlerimizde en büyük farkımız çok hızlı bir şekilde çalışarak sizlerin ihtiyacı olan çeviri metinlerinize ulaşmanızı sağlamak olmaktadır. Özellikle hukuk, finans, tıp gibi teknik anlamda kendine has kelimeleri bulunan alanlar söz konusu olduğunda kelimelerin ve cümlelerin en doğru şekilleriyle çevrildiğinden emin olmak adına bu alanda kendini geliştirmiş uzman tercümanlarımızla çalışarak doğru sonuç almanızı sağlıyoruz.

Söz konusu teknik detaylara sahip metinlerin çevirilerinin en uzun süreyle teslim tarihlerine sahip olan metinler olduğu dikkate alındığında yenişehir yeminli tercüme bürosu olarak bizler bu konudaki hassasiyetlerimize dikkat ederek sizlere daha öncesinde belirttiğimiz fiyatlarla ve teslim tarihleri ile çevirilerin ulaşmasını da mümkün hale getiriyoruz.

Yazılı tercüme hizmetlerimizde yeminli tercüman olarak yoğunlukla bizlere ulaştırılan metinler resmi dokümanlar oluyor. Yasal sorumlulukları bulunan metinler olduğu için büyük bir özenle hazırlayarak sizlere ulaştırdığımız bu metinler arasında uluslararası metinler de yer alabiliyor. Özellikle sigorta ve kredi gibi alanlarda gerçekleştirilen anlaşmaların ya da iletişime yönelik metinlerin çevirilerinde en hızlı şekilde sizlere tercümelerin teslimini yaparak hiç vakit kaybetmeden yurtdışı ile olan bağlantılarınızın nihayete ermesini sağlıyoruz.

Aynı şekilde yerli ve yabancı ortaklıklarla kurulmuş olan şirketler söz konusu olduğunda da şirket kuruluş dokümanlarını sizlere hazırlayabiliyoruz. Uluslararası hukuk ve yerel hukuk anlamında, idari ve teknik işler dahilinde oldukça önemli niteliklere sahip olan ihale dokümanlarında da diller arasında çevirilerin yapılmasını sağlıyoruz. Sadece Türk müşterilerimiz için yabancı dillere tercüme ya da yabancı dillerden tercüme desteğini sunmayıp yabancı müşterilerimize yönelik olarak Türkçe çeviri hizmetlerimizi de sunabiliyoruz.

Yazılı tercümelerimizin büyük bir bölümünü oluşturan hukuki metinlerde uzman hukukçu tercüman ekibimizle birlikte yazışmaları, patent başvurularını, mahkeme belgelerini ve sözleşmeleri de sizler için çevirebiliyoruz. Aynı şekilde önem derecesi son derece büyük olan tıbbi dokümanların söz konusu olduğu durumlarda, ilaç prospektüslerinde ve benzeri ürünlerde de ihtiyacınız olan çeviri hizmetlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Yurtdışı kaynaklı çeşitli başvuruların yapılması sırasında istenen kimlik kartı, ehliyet, sabıka kaydı, ikametgah, tapu kaydı gibi çok sayıda tercümenin de yeminli tercüman olarak sizler için yapılmasını sağlıyoruz.

Yenişehir Yeminli Tercüme Bürosu Çeviri Hizmetlerinin de Ötesinde!

20 yıla yaklaşan bir tecrübeyle tercümanlık alanında sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde kusursuz bir şekilde yazılı ve sözlü olarak bizlerden talep ettiğiniz çevirilerin sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz. Bizler yenişehir yeminli tercüme bürosu olarak her geçen gün kendini geliştiren, çevirilerini yaptığı alanların güncel olarak yeni kazandığı kelimelere ve dillere hakimiyetini artıran ekibimizle sadece çeviri hizmetlerini yapan bir tercüme bürosu olmanın ötesine geçerek bildiklerimizi sizinle de paylaşma sevincini yaşıyoruz.

Bu doğrultuda profesyonel olarak sadece Rusça diline özel olarak kendinizi geliştirmenizi sağlayacak bir dil eğitimi de sunuyoruz. Hem kurumlara hem de bireylere yönelik olarak sunduğumuz eğitimlerde tamamen işinize yarayacak bir dil eğitimini en kısa sürede almanızı sağlayıp dil bilgisi ve konuşma becerilerinizle fark yaratmanızı da sağlıyoruz. Bu sayede kendinize duyduğunuz güvenle birlikte daha rahat bir şekilde pratik yapma imkanını da elde edebiliyorsunuz.

Çevirmenlik hizmetlerimizin yanı sıra sunduğumuz bir başka hizmet olan danışmanlık hizmetinde de en yetkin personelimizle birlikte sizlere destek veriyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışına açılmak isteyen ya da ilk kez yurtdışından başlayarak iş kurmak isteyen müşterilerimizin yapmaları gerekli olan piyasa, fiyat, firma ve ürün araştırmalarının tarafımızca yapılmasını kapsıyor. Bu alanda kendini geliştirmiş profesyonel ekibimiz tarafından yapılan araştırmaları aynı şekilde yurtdışından gelerek Türkiye piyasasında yer edinmek isteyen müşterilerimiz için de sunuyoruz. Böylece yeni adım atacağınız iş sahalarında ya da bölgelerde hakimiyetiniz güçlü bir biçimde faaliyetlerinize devam edebiliyorsunuz.

Yorumlar kapatıldı.

Tercüme Yazılarımız

Blog yazılarımız ile Tercüme'ye dair her türlü gelişme ve haberleri yakından takip edebilirsiniz.

Yeminli Tercüme Nedir ve Neden Bu Kadar Önemlidir?
3 Madde ile Yüksek Kaliteli Tercüme
Tercüme Bürosunun Kalitesini Gösteren Etmenler