İznik Tercüme Bürosu

İznik Tercüme Bürosu

Yurtdışı ile ürün alım satımı, alışveriş yapmak durumunda kalan işletmeler başta olmak üzere pek çok kişi ve kurum tercümanlık hizmetlerine ihtiyaç duyabiliyor. Yurtdışındaki makamlarla, firmalarla ve kişilerle aradaki iletişimin sağlıklı bir şekilde kurulduğundan emin olmak adına 20 yıla yaklaşan tecrübemizle birlikte sizlere uzman kadromuzla tercümanlık hizmetlerimizi sunuyoruz.

Bursa merkezli olarak yürüttüğümüz çeviri faaliyetlerimizde iznik yeminli tercüme bürosu olarak en çok kullanılan Avrupa, Asya dillerinin yanı sıra özel taleplerinizin bulunması halinde bu dillere hakim olan ekibimizde tercümanlarımızla istediğiniz sonuçları almanızı sağlıyoruz. Çağımızın geldiği noktada iletişimin ve ilişkilerin son derece önemli olduğunun bilincinde olarak kusursuz bir iletişim dili geliştirmek adına tüm çeviri taleplerinizi son derece hassas bir şekilde ele alarak en kısa sürede bu çevirileri teslim almanızı da mümkün hale getiriyoruz.

Tercüme bürolarından hizmet alan kişi ve kurumların en çok şikayet ettiği hususların başında gelen fiyatlandırma ve çevirilerin teslim edilme süreleri ile ilgili olarak sizlere hizmet almayı düşündüğünüz ilk andan itibaren yardımcı oluyoruz. Bizlere çeviri talebiyle geldiğiniz metinleri ulaştırdığınız anda ücretsiz olarak bu metinlerin ne kadar sürede sizlere çevrilerek teslim edileceğini ve bunun ücretlendirmesinin ne olacağını söyleyebiliyoruz.

Bu sayede çevirilerinizin tercüme edilip edilmeme isteğini tamamen kendi kararlarınız doğrultusunda gerçeğe dönüştürebilirken aynı zamanda çevirilerin size ulaşacağı zamanlardan haberdar olarak metinleri bekleyen kişi ve kurumları bilgilendirmeniz de yerinde olabiliyor. Yıllardır sorunsuz bir şekilde bu sistemle çalışmaya devam ettiğimiz firmamızda son derece profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürken her zaman ekonomik maliyetlerle çeviri desteği almanızı sağlamak adına uygun fiyatlı çeviri hizmeti vererek sizlere destek sağlıyoruz.

İznik Yeminli Tercüme Bürosu Fiyatları Neye Göre Değişir?

Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin önünde tutan bir hizmet anlayışı ile yıllardır hizmet vererek bugüne kadar gelmiş olmamızın en büyük etkenlerinden biri fiyat politikalarımızda tutarlı bir şekilde siz müşterilerimize ulaşmamız olmaktadır. Her biri kendi alanında uzman tercüman ekibimizin nitelikleri bakımından en üst seviyede hizmet verdiğinden kendimizi emin hissederken aynı zamanda sizlerin kaliteli bir şekilde aldığı bu hizmetin ücretlendirmeleri hakkında memnuniyet duyduğundan da emin olmasını bekliyoruz.

Bizler iznik yeminli tercüme bürosu olarak belirlediğimiz fiyat politikamızda öncelikle çevirinin niteliğine bağlı olarak bir sabit ücretlendirme ile fiyatları ortaya koyuyoruz. Bu noktada çevirilerin yazılı ya da sözlü olması, sözlü olduğu zamanlarda ardıl ya da simultane çeviri şeklinde talep edilmesi, teknik, medikal, hukuki ve ticari çeviriler olup olmadıkları gibi noktalara bakarak çevirilerin sabit fiyatlandırmalarını ortaya koyuyoruz. Bu tür bir ayrımdan sonra çevirisi yapılacak olan konuşmaların ya da metinlerin uzunluklarına, teknik içeriklerine bağlı olarak fiyatların değişmesi söz konusu olabiliyor.

Sadece yazılı, sözlü, hukuki, ticari, medikal ve teknik tercümelerle sınırlı kalmayan firmamız aynı zamanda yeminli tercüman talepleriniz bulunduğunda da bunun karşılığını vermek üzere sizlere desteğini sunuyor. Böylece mahkemeler başta olmak üzere akademik dünyada da geçerliliği olan metinleri bizlere çevirtebilmeniz mümkün olmaktadır. Tamamen doğru ve hatta kusursuz olarak yapılması gereken çeviriler söz konusu olduğu için yeminli tercümanlık hizmetlerimiz üzerinde ayrıca bir hassasiyet göstererek bu konuda alabileceğiniz en iyi hizmeti aldığınızdan emin bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Büro olarak tüm bu hizmetlere ek olarak daha çok reklam firmaları, markalar ve ajanslar için sunduğumuz yerelleştirme tercümelerini de çok uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz. Bu sayede hedef kitlenizin farklı diller konuştuğu bölgelerde onların etkilenmesini sağlayacak olan metinlerin ortaya çıkmasını mümkün hale getiriyoruz. Etkili reklam kampanyalarının karşılığını alabilmesi de ancak bu sayede mümkün oluyor.

İznik Yeminli Tercüme Bürosu Onaylı Metinler Sunuyor!

Kadromuzun büyük bir bölümünün yeminli tercüman sıfatına sahip olan bir tercüman kadrosundan oluşmasından dolayı iznik yeminli tercüme bürosu olarak bizler tamamı resmi olarak geçerliliği bulunan onaylanmış metinlerle sizlere hizmet veriyoruz. Yeminli tercümanlarımızın vermiş olduğu hizmetlerin sonucunda ortaya çıkan metinlerin tamamının evrensel bir geçerliliği olduğu dikkate alındığında söz konusu metinlerinizin değerini de artıracak çalışmaları ortaya çıkarmamız mümkün hale gelebiliyor.

Metinlerin en küçük noktalarındaki detaylarda bile özenli ve kaliteli bir şekilde çeviri çalışmalarının gereğini yerine getirerek sizlere ulaşıyoruz. Uluslararası alanda geçerliliği olan, dünya çağında kabul edilmiş standartlarla uyumlu, hukuki açıdan hiçbir şüphe ve eksiklik barındırmayan metinleri sizlere hazır hale getirebiliyoruz.

Tercümanlarımızın onayladığı metinlerle akademik alandaki çalışmalarınız rahatlıkla kabul göreceği gibi ticari alanda ve önemli kurumlar arasındaki sözleşme ve anlaşmalarda da rahatlıkla uyuma gidebilirsiniz. Aynı şekilde hukuki alanda da farklı ülkelerin mahkemelerinde geçerliliği bulunan metinler sayesinde hak kaybına uğramadan yargılanma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Online olarak bize ulaşabileceğiniz sitelerimizle sizlere büyük bir kolaylık sağlarken bu noktada elektronik posta, faks veya kargo gibi araçlarla çevrilmesini istediğiniz metinlerin bizler tarafından teslim alınmasını mümkün hale getiriyoruz. Ödemeler konusunda da büyük kolaylıklar sağlayarak dilediğiniz şekilde ödeme yapmanızı sağlayacak alternatif ödeme yöntemleri arasından rahatlıkla seçim yapmanızı mümkün kılıyoruz. Tercüme edilecek dosyaları bizlere uygun gördüğünüz şekliyle ulaştırdıktan sonra ancak sizlere fiyat ve teslim süreleri ile ilgili bilgi verebiliyoruz.

Dosyaları görmeden fiyat ve süre hakkında bilgi vermemizin doğru olmayacağı ilkesiyle tamamen güvenilir bir hizmet vermek adına bu tür bir yol seçiyoruz. Söz konusu süreler ve fiyatlar konusunda kesin rakamları ortaya çıkardığımızda en kısa sürede bu bilgileri sizinle paylaşıyor ve tercümelerin yapılıp yapılmamasına yönelik onayınızın bizlere ulaşmasını bekliyoruz. Bizlere dosyayı ulaştırdığınız şekliyle veya talep ettiğiniz ulaştırma yoluna bağlı olarak tercümesi yapılmış olan metinlerin sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz.

Yorumlar kapatıldı.

Tercüme Yazılarımız

Blog yazılarımız ile Tercüme'ye dair her türlü gelişme ve haberleri yakından takip edebilirsiniz.

Yeminli Tercüme Nedir ve Neden Bu Kadar Önemlidir?
3 Madde ile Yüksek Kaliteli Tercüme
Tercüme Bürosunun Kalitesini Gösteren Etmenler