Osmangazi Tercüme Bürosu

Osmangazi Tercüme Bürosu

2000 yılından beri Bursa merkezli olarak yeminli tercümanlık hizmetlerini vermekte olan osmangazi yeminli tercüme bürosu firmamızda tercümanlık hizmetlerine ihtiyaç duyan tüm müşterilerimizin taleplerini yerine getirmek amacıyla özenli çalışmalarımızı ortaya koymaya devam ediyoruz. Her geçen gün büyüyen tercüman kadromuzla birlikte her biri kendi alanında ve hakim olduğu dilde uzman olan bu çevirmenlerimizin katkısı sayesinde sizlere yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hizmet verme ayrıcalığına da sahip oluyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak isteyen sizler için her türlü kolaylığı size sunarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Tercüme hizmetlerimiz hakkında merak etiğiniz her şey hakkında cevabını öğrenmek istediğiniz sorularla ilgili bizlere ulaşmanızdan başlayarak tercümelerinizin teslim edilmesine kadar geçen süreçte her noktada sizlere destek veren ve güveninizi kazanan bir tercüme bürosu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Hangi dillerden hangi dillere tercüme hizmetlerimizin bulunduğu, ne tür tercüme hizmetlerini verebildiğimiz ve elinizde bulunan metinleri çevirebilme kapasitesine sahip olup olmadığımız gibi konularda bizleri her zaman elektronik posta adreslerinden yazacağınız maillerle ya da telefon numaralarımızdan bizi arayarak bilgi almanız mümkün olabilmektedir. Detaylı bir şekilde merak ettiğiniz her konuda bilgi edinmenizi sağlayarak profesyonel bir hizmet almanın farkını deneyimlemenize de ön ayak oluyoruz.

Bu aşamadan sonra bizimle çalışmaya karar verdiğiniz hallerde istediğiniz çevirilerin ne zaman tamamlanacağı ya da nasıl bir ücret politikası ile çevirilerin size teslim edileceği gibi konularda bilgi almak adına elinizde bulunan dosyaları bizlere aktarabilirsiniz. Yazılı tercüme işlemleriniz için gerekli olan bu prosedür sözlü tercümeler söz konusu olduğunda konuşma süresinin uzunluğuna ve kullanılan dilin içinde barındırdığı teknik detaylara göre farklılık göstermektedir.

Dosyaları bizlere ulaştırmanızın ardından dosya uzunlukları ve kullanılan dilin teknik niteliğini dikkate alarak bir fiyat ve süre belirliyoruz. Bu fiyat ve süre hakkında sizi bilgilendirdiğimiz sırada onayınız olması durumunda çevirileri tamamlamak üzere profesyonel kadromuzla birlikte çevirileri yapmaya başlıyoruz.

Osmangazi Yeminli Tercüme Bürosu Hakkında Merak Ettikleriniz

Online olarak ulaşabileceğiniz ve destek alabileceğiniz bölümleri bulunan internet sitemiz başta olmak üzere sitemizde yer verdiğimiz elektronik posta adresimiz ve telefon numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşarak osmangazi yeminli tercüme bürosu firmamız hakkında merak ettiğiniz tüm detayların cevabını alabilirsiniz. Ancak bunun dışında bizlere en çok sorulan sorular konusunda da bir cevap verme gerekliliği duyuyoruz. Yeminli tercüman olarak hizmet vermemizin getirmiş olduğu soru trafiğine verdiğimiz cevaplarla firmamızın tam olarak ne tür bir nitelikte faaliyet gösterdiğinden de emin olabilirsiniz.

Öncelikle fiyat ve süre tekliflerinin alınması noktasında firma olarak tercüme edilmesini istediğiniz metinleri elektronik posta, faks veya kargo gibi araçlarla bizlere iletmenize imkan tanıyoruz. Ancak bunların dışında bir yöntemle dosyaları bizlere ulaştırmak istediğinizde alternatif dosya gönderme yöntemleri konusunda da sizlerle iletişime geçerek çözümler üretiyoruz. Aynı şekilde tercümelerin ödemeleri konusunda da havale, EFT gibi banka aracılığıyla yapılacak ödemelerin dışında elden ödeme imkanı da sunuyoruz. Bunun dışında karşılıklı olarak anlaşabileceğiniz ödeme yöntemleri ile de hizmetlerimizi verebiliyoruz.

Yeminli tercüme bürosu olarak faaliyet göstermemizin getirdiği en sık sorulan soruların başında gelen tercüme edilen belgelerin yeminli tercüme olup olmayacağı konusunda ise tüm şüpheleri ortadan kaldıracak olan bir cevabı sizlere veriyoruz. Çevirdiğimiz her belge ve metin yeminli tercüman imzası ve kaşesi taşıyan metinlerden olup Yeminli Tercüme olarak bilinen hukuki ve yasal statüye kavuşmuş oluyor. Böylece pek çok alanda metinlerinizin geçerlilik kazanması da söz konusu oluyor. Aynı şekilde konsolosluklar, elçilikler veya devletin diğer resmi kurumları tarafından noter onaylı olması istenen belgeler söz konusu ise tercüme işlemlerinin ardından gerekli olan noter onaylarını ve apostil süreçlerini de sizlerin yerine gerçekleştirebiliyoruz.

Osmangazi Yeminli Tercüme Bürosu Hangi Dillerde Nasıl Hizmetler Veriyor?

Geniş bir tercüman kadrosuyla hizmet veren bir tercüme bürosu olmamızın en büyük avantajlarından biri bizlere tercüme talebiyle gelmiş olan tüm müşterilerimizin aradığı kalitede bir çeviri hizmetini onlara sunabilmemiz oluyor. Her biri kendi hakim olduğu dilde uzmanlaşmış olmasının yanı sıra belirli teknik alanların kelime dağarcıklarına son derece hakim olan tercüman grubumuzla birlikte ihtiyacınız olan tüm çevirilerin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını da mümkün hale getiriyoruz.

Bizler osmangazi yeminli tercüme bürosu olarak Türkçe başta olmak üzere en yaygın şekilde kullanılan Avrupa dillerinden olan İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Lehçe, Bulgarca, Yunanca, Çekçe, Fransızca, Romence, Rusça, Danca, Portekizce, İsveççe, Macarca ve Flemenkçe gibi diller üzerine de karşılıklı olarak çeviri desteğini sunabiliyoruz. Aynı şekilde dünyada yaygın bir şekilde yer bulan Çince , Japonca, Farsça, Azerice, Arapça, İbranice dillerinde de uzman olan ekibimiz sayesinde tüm bu diller üzerine bizlere ilettiğiniz taleplerin karşılığını bulmasını sağlıyoruz.

Çevirileri yaptığımız diller üzerine vermiş olduğumuz çok sayıda hizmetimiz arasında yazılı ve sözlü tercüme olarak iki ana başlık altında hizmetlerimizi sınıflandırarak sizlere destek veriyoruz. Bu noktada sözlü tercümeleri ardıl ya da simultane olarak gerçekleştirebilecek beceri ve donanıma sahip tercümanlarımızla sizlere destek veriyoruz. Aynı şekilde yazılı tercümelerimizde ise çok sayıda farklı teknik alanı ve metinlerin niteliğini esas alan ayrımla tercüme faaliyetlerimizden yararlanmanızı mümkün hale getiriyoruz.

Bunlar arasında yeminli tercümanlık hizmetlerimiz başta olmak üzere hukuki tercümeler, ticari tercümeler, medikal ve tıp alanındaki tercümeler, çeşitli alanlardaki teknik tercümeler ilk sırada gelen hizmetlerimizden oluyor. Bunlara ek olarak yerelleştirme tercümelerinde ve patent tercümelerinde de son derece özenli bir şekilde yapılması gereken tercümeleri çevirisi yapılacak dillerin tamamına son derece başarılı bir şekilde hakim olan tercümanlarımızın yaptığından emin olarak hizmet veriyoruz.

Yorumlar kapatıldı.

Tercüme Yazılarımız

Blog yazılarımız ile Tercüme'ye dair her türlü gelişme ve haberleri yakından takip edebilirsiniz.

Yeminli Tercüme Nedir ve Neden Bu Kadar Önemlidir?
3 Madde ile Yüksek Kaliteli Tercüme
Tercüme Bürosunun Kalitesini Gösteren Etmenler