İnegöl Tercüme Bürosu

İnegöl Tercüme Bürosu

Bursa’nın birçok ilçesi gibi İnegöl de bölgenin en gözde semtlerinden birisidir. Fakat İnegöl’ü değerli kılan onun dünyaya açılmış bir kapı olmasıdır. İnegöl, bugün pek çok ilin yapamadığın yapmakta, yurtdışına ve içine her gün tonlarca ürün göndermektedir. İnegöl, bugün Bursa’nın bir ilçesi olmaktan çok daha öteye geçmiştir. Uzun yıllardan beri çeşitli alanlarda ülkemizde adeta bir marka haline gelmiş olan İnegöl son yıllarda dünyaya açılmış, yereldeki gelişimini ve yükselişini dünya çapına taşımıştır.

Bunun sonucunda bugün İnegöl’den tüm dünyaya yayılan üretim eşyaları, mobilyalar vardır. İnegöl’deki pek çok firma, işletme birçok alanda birliktelik ve ortaklık yürütmektedirler. Kurulan bu ortaklıklar sözlü ve yazılı iletişimi arttırmış, bunun sonucunda da tercümanlık hizmetine duyulan ihtiyaç olabildiğince artmıştır. Artan ihtiyacı karşılamak adına çeşitli tercüme büroları faaliyet yürütüyor olsa da bunlar arasında çok büyük kalite farkı vardır. Öncelikle şunu bilmek gerekir ki; bugün dünyadaki bazı dilleri bilmek büyük ayrıcalık olmaktan çıkmıştır. En iyi şekilde bilmek gerekmektedir.

En iyi şekilde bilmek de tercüme yapmak için yeterli değildir. İyi bir tercüme için hem kaynak dilin hem hedef dilin çok iyi bilinmesi gerekir. Aynı zamanda çevirinin türüne göre de bir alt yapının olması gerekir. Bugün hukuki bir metni Türkçe olduğu halde birçok Türk vatandaşı anlamakta zorlanır. Oysa bu tarz hukuki bir metni başka dile çevirmek veya başka dildeki hukuki bir metni Türkçeye çevirmek çok çok daha zordur. Apayrı bir uzmanlık gerektirir. İşte İnegöl yeminli tercüme bürosu olarak yılların deneyimi ve tecrübesini sizlere sunuyoruz. İnegöl’ün gelişen ticareti, sanatı, sanayii yanında en kaliteli tercüme hizmetini veriyoruz. Uluslararası ticaret yapan, kendisini dış dünyaya açmış, günümüz teknolojisinden ve imkânlarından yararlanmış yüzlerce işletmenin iş ortağı olmuş bulunuyoruz. Kişilerin ve firmaların çeviri ihtiyaçlarına profesyonel, süratli ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

İnegöl Yeminli Tercüme Bürosu ile Profesyonel ve Ekonomik Çözümler

İnegöl Yeminli Tercüme Bürosu kadrosunda okuma, yazma ve anlama konusunda deneyimli, tecrübeli, son derece uzman tercümanlar bulunmaktadır. Bu sayede üstelendiğimiz işlerde yenilikçi çözümler üretiyoruz. Web sitemiz üzerinde de görebileceğiniz gibi bugüne kadar bini aşkın firma ile çeşitli projelerin ve tercümelerin içerisinde bulunduk. Kaliteli ekibimiz Türkçe, İtalyanca, İbranice, Lehçe, İngilizce, Bulgarca, Farsça, Yunanca, Almanca, Çekçe, Arapça, Rusça, Fransızca, Romence, Azerice, Danca, Portekizce, İspanyolca, Japonca, Çince, İsveççe, Macarca, Flemenkçe dahil şu an için 99 farklı dilde çeviri hizmeti veriyor. Üstelik çeviri hizmeti verdiğimiz alanların her birisi birbirinden farklıdır. İnegöl genelinde faaliyet gösteren bütün işletmelerin ihtiyacını karşılayacak zenginliktedir. İnegöl yeminli tercüme bürosu ayrıcalığı her türlü yazılı tercümeyi kapsamaktadır. Çevirisini yaptığımız bazı yazılı belgeler:

  • Resmi dokümanlar,
  • Uluslararası dokümanlar,
  • Şirket kuruluş dokümanları,
  • İhale dokümanları,
  • Hukuki dokümanlar,
  • Tanıtım dokümanları,
  • Kimlik kartı, pasaport, ehliyet, diploma, sertifika, ikametgâh, tapu senedi, sabıka kaydı gibi özel dokümanları kapsamaktadır.

Yine büromuz patent tercümeleri, yerlileştirme tercümesi gibi özel tercüme hizmetleri yanında sözlü tercüme desteği de sağlamaktadır. Sözlü tercüme desteğimiz;

  • Simültane çeviri; yani toplantı, seminer, konferans gibi organizasyonlarda konuşmacının söylediklerini anlık çevirme.
  • Ardıl çevirme; kaynak dil ile hedef dilde konuşmacının söylediklerini İş görüşmelerinde, iş toplantılarında, yabancı konukların ağırlanmasında, yurtdışı ile karşılıklı telefon görüşmelerinde dinleyip hemen ardından iki yönlü çevirme.
  • Deşifre çeviri; her türlü film, CD, DVD gibi bilgisayar ortamında bulunan kayıtların çevirisinin yapılarak metnin Word’e, basılı hale aktarılması

Alanlarında etkin olarak devam etmektedir. Bütün bu gereksinimlerinizde tek yapmanız gereken İnegöl Yeminli Tercüme Bürosu iletişim kanallarımızı kullanarak bizimle irtibata geçmektir. Yeminli tercümanlarımız kısa sürede gerekli prosedürleri tamamlayacak ve onayınız dahlinde ihtiyacınızı sağlıklı bir çeviri hizmeti ile karşılayacaklardır. Üstelik yeminli tercüman ekibimiz önceden programlanması halinde haftanın 7 günü, günün 24 saati mütercim ihtiyaçlarınıza karşılık üretecek, iletişiminize açık olacaklardır. Zorda kalmamanız ve işlerinizi sağlıklı yürütebilmeniz bizim için gurur kaynağıdır.

Bütün bu hizmetlerin uzman bir yeminli tercümandan alınması en sağlıklı yoldur. Yeminli tercümanlık tasdike dayalı bir statüdür. Yetkinliğini kanıtlamış bir kişi notere giderek yemin eder ve noter tarafından kendisine yeminli tercüman unvanı verilir. Yeminli tercümanın yaptığı tercümeler noter tarafından onaylanır, tasdiklenir ve resmi evrak olarak belgenin aslının yerini tutar.

Daha çok kamu kurumları ve özel işletmeler tarafından tercih edilen yeminli tercümanlık kişisel belgelerde de tercih edilebilir. Resmiyet kazandırılmak istediğiniz şahsi evraklarınızı yeminli tercümanlarımıza çevirttikten sonra notere gidip onaylatabilirsiniz. Bu sayede kişisel belgeniz resmi bir statü kazanacaktır. Bütün yeminli tercüme ihtiyaçlarınızda bizimle iletişim kurabilirsiniz. Uzman yeminli tercüman ekibimiz en kaliteli ve en hızlı hizmeti verecektir.

İnegöl Yeminli Tercüme Bürosu Çeviri Prosedürleri

Tercüme ihtiyaçlarında kişilerin en çok takıldıkları nokta ücret ve tercüme metinlerin zamanında teslim edilmesidir. Büromuz en kaliteli hizmeti bölgenin en iyi, en ucuz fiyat avantajı ile sizlere sunmaktadır. Teslimatların zamanında yapılması konusunda son derece hassas davranmakta, tercüme işlemlerini bir prosedür doğrultusunda yürütmektedir. İnegöl yeminli tercüme bürosu olarak ilk olarak tercüme edilecek belgenin mail, faks ya da diğer kanallarla tarafımıza iletilmesi gerekiyor.

Proje koordinatörlerimiz gerekli incelemeyi yapıp yazılı olarak size fiyatlandırma teklifi ve teslim tarihi sunacaklardır. Onayınız yazılı belge ile alındıktan sonra belgeniz hemen çevrilmeye başlanmakta ve en geç belirlenen teslim tarihinde, belirttiğiniz teslim yöntemiyle ulaştırılmaktadır. Teklif almak için telefon numaralarımızı, faks adresimizi, mail adresimizi veya çevrim içi destek birimimizi kullanabilirsiniz. Kusursuz bir tercüme hizmeti, en uygun fiyatlarda size sunulacaktır.

Yorumlar kapatıldı.

Tercüme Yazılarımız

Blog yazılarımız ile Tercüme'ye dair her türlü gelişme ve haberleri yakından takip edebilirsiniz.

Yeminli Tercüme Nedir ve Neden Bu Kadar Önemlidir?
3 Madde ile Yüksek Kaliteli Tercüme
Tercüme Bürosunun Kalitesini Gösteren Etmenler