Bandırma Tercüme Bürosu

Bandırma Tercüme Bürosu

Dünya artık adeta bir köy haline gelmiştir. İletişim olanaklarının artmasıyla birlikte ulaşım kanallarının da hızlanması artık dünyayı büyük bir kültürün ortak mirasçısı haline getirmiştir. Her ne kadar insanlar farklı yerleri görmek, tanımak için birbirleriyle konuşmak zorunda olmasalar da pek çok noktada dil hala önemini korumaktadır. Bugün bazı yabancı dilleri bilmek bir gereklilikken bazı dilleri bilmek ayrıcalık olmaya devam etmektedir. Fakat bir dili iyi derecede bilmek her yerde, her zaman sahibine avantaj sağlar.

Oysa bu, çok da kolay bir iş değildir. Her dilde Türkçemizde olduğu gibi atasözleri, özdeyişler, deyimler mevcuttur ve bunların çevirisini yapmak aynı zamanda o toplumun kültürünü yakından tanımayı gerektirir. Bu noktada tercüme devreye girer ve tercüme yapmak için sadece bir dili bilmek yetmez. Hem kaynak dilin hem hedef dilin toplumsal arka planlarıyla beraber bilinmesi gerekir. Biz, uzun yılların deneyimi ve profesyonelliği ile ihtiyaç duyduğunuz kaliteli tercümeleri yapıyoruz. Bandırma yeminli tercüme bürosu olarak Asya ve Avrupa dillerinde yazılı ve sözlü belge çevirileriyle hizmet veriyoruz.

İletişim kanallarınızı zenginleştirmek ve ticari ilişkilerinizi arttırmak adına tüm yabancı dil ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Bugüne kadar 1000’in üzerinde projede emeğimiz ve katkımız vardır. Dilerseniz sitemizde bunu görebilir, çalışmalarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yabancı dil ihtiyaçlarınıza profesyonel, hızlı ve ekonomik çözümler üretmek adına bizden yardım alabilirsiniz.

Bütün Çeviri ihtiyaçlarınıza Çözüm Bandırma Yeminli Tercüme Bürosu

Bandırma, Marmara Denizi kıyısında bulunan ve bölgenin en büyük ilçelerinden birisidir. Sadece nüfusundan dolayı değil gelişmişliğinden dolayı da ülkemizin sayılı ilçeleri arasında yer alır. Bandırma’da onlarca kurum ve şirket yurt dışına açılmış, yurt dışı ile ticari ilişkiler geliştirmiştir. Üstelik ilişkiler ve ilişki kurulan ülkelerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu noktada ortaya tercüme problemi çıkmakta, işletmeler yazışmalarını, belgelerini, sözleşmelerini kaliteli biçimde çevirtebilecekleri birilerini aramaktadırlar. Büromuz bütün bu arayışlara son veriyor ve kaliteli, güvene dayalı bir iş ortaklığı teklifini sizlere sunuyor.

Bandırma yeminli tercüme bürosu olarak bugün 99 farklı dilde çeviri hizmeti veriyoruz. Çeviri ve tercümanlığımı yaptığımız diller arasında Türkçe, İtalyanca, İbranice, Lehçe, İngilizce, Bulgarca, Farsça, Yunanca, Almanca, Çekçe, Arapça, Rusça, Fransızca, Romence, Azerice, Danca, Portekizce, İspanyolca, Japonca, Çince, Flemenkçe, İsveççe, Macarca ile beraber dünya genelinde yaygın olan pek çok dil vardır. Tercümanlarımızın her birisi alanında uzman, tecrübe sahibi ve özverisi yüksek kişilerdir. Aynı zamanda yeminli tercüman statüsündedirler. Peki nedir bu yeminli tercümanlık ve yeminli tercüme? Yeminli tercüman statüsü noterler tarafından verilir. Alanında yetkin kişiler kendilerini kanıtlayarak notere giderek yemin ederler ve yeminli tercüman statüsü olurlar.

Bu yetkinliğe sahip kişilerin yaptıkları tercümeler noter tarafından tasdik edilir ve yeminli tercüme metni değeri kazanırlar. Yeminli tercümeler resmi evrak niteliğinde, asıl belgenin yerine kullanılırlar. Birçok devlet kurumu ve işletme uluslararası ilişkilerinde yeminli tercüme belgeleri kullanırlar. Yine kurumlar ve işletmeler gibi kişiler de resmiyet kazanmasını istedikleri belgeleri için yeminli tercüme desteği alırlar. İşte Bandırma Yeminli Tercüme Bürosu olarak ihtiyaç duyduğunuz bütün dillerde yeminli tercüme desteği sağlıyoruz. Dilerseniz tercümesini yaptığımız belgeleri noter onayını almış halde tarafınıza teslim edebiliyoruz. Uzun yıllardır gerçekleştirdiğimiz çevirilerde tercümenin bütün inceliklerini göz önünde bulundururken hukuki boyutunu da göz ardı etmiyor, işlerinizde problem yaratmayacak nitelikte yeminli tercümeler yapıyoruz. Hassasiyetimiz ve ciddiyetimiz sayesinde bölgenin lider tercüme bürosu olduğumuzu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu bakımdan büromuzdan destek alabileceğiniz bazı hizmetler şunlardır:

  • Yeminli Tercüman,
  • Sözlü Tercüme,
  • Yazılı Tercüme,
  • Hukuki Tercüme,
  • Ticari Tercüme,
  • Medikal Tercüme,
  • Teknik Tercüme,
  • Patent Tercüme,
  • Yerelleştirme Tercümesi.

En Ucuz ve En Hızlı Bandırma Yeminli Tercüme Bürosu

Bandırma Yeminli Tercüme Bürosu olarak tercümesini yaptığımız belgeleri gerek iş hayatında gerekse uluslararası alanlara çok rahat kullanabilirsiniz. Belgelerinizi tercümanlarımıza teslim ettikten sonra dilediğiniz iletişimi kurabilir, hassasiyet gösterilmesini istediğiniz özel noktaları belirtebilirsiniz. Özellikle dikkat edilmesini talep ettiğiniz ayrıntıları belirtebilirsiniz. Tercümanlarımız belirtiğiniz notalara özen gösterecek, istediğiniz tarzda bir çeviri metninin ortaya çıkmasını sağlayacaklardır. Çevirilerimizde belgelerinizde bütünlük olacak, dil bilgisi kurallarına uyulacaktır.

Bandırma yeminli tercüme bürosu olarak çalışmalarımızı prosedür dahilinde yapıyoruz. Bunun için ilk olarak tercüme yapılacak belgenin mail, faks ya da diğer kanallardan tarafımıza iletilmesi gerekiyor. Belgelerinizi bize ulaştırdığınızda proje koordinatörlerimiz incelemeyi yapacaklar ve fiyat ile teslim tarihini yazılı olarak tarafınıza bildireceklerdir. Kabul etmeniz halinde onayınızı yazılı olarak bize ulaştırmanız istenir. Onay belgeniz ulaştığı anda da tercümanlarımız çeviriye başlayarak tercih ettiğiniz teslim kanalıyla en geç belirtilen teslim tarihinde tercümeleriniz size ulaştırılacaktır. Tercüme ihtiyacında en çok üzerinde durulan noktalar teslim süresi ve ücreti olmaktadır. Tercüme ücreti çevirisi yapılacak belgeye göre, teslim tarihine göre ve dile göre değişmektedir. Büromuz en kaliteli çeviri hizmetini verirken aynı zamanda en uygun fiyatlı tercüme garantisini de sizlere sunuyor. Teslim tarihi, müşterilerimizin işlerinin aksamaması için çok önemlidir.

Çevrilmesi istenen belgenin istenen tarihe yetişmemesi çeşitli aksaklıkların oluşmasına yol açabilir. Çalışanlarımız bu bilinç ve hassasiyetle işlerini yürütmektedirler. Hatasız tercüme hizmetini aynı zamanda en hızlı biçimde yaparak söz verilen son teslim tarihinde mutlaka belgelerinizi size ulaştırmaktadırlar. Yeminli tercümanlarımızın hazırladıkları belgeler için yeminlik tercümanlık talebinde de bulunabilirsiniz. Bu doğrultuda çevirisini yaptığımız belgelerinizi Bandırma noterlerine onaylatarak tasdik ve apostil işlemlerini uygulatıyoruz. Tercümelerinizi bu şekilde tarafınıza teslim ediyoruz. Büromuzdan alacağınız hizmetlerde hiçbir şekilde aksaklıkların oluşmasına izin vermeyiz. Ekiplerimiz organize bir şekilde çalışarak sizlere en iyi sonucu, en uygun zaman diliminde sunacaktır.

Yorumlar kapatıldı.

Tercüme Yazılarımız

Blog yazılarımız ile Tercüme'ye dair her türlü gelişme ve haberleri yakından takip edebilirsiniz.

Yeminli Tercüme Nedir ve Neden Bu Kadar Önemlidir?
3 Madde ile Yüksek Kaliteli Tercüme
Tercüme Bürosunun Kalitesini Gösteren Etmenler