BURSA ÇEVİRİ TERCÜME BÜROSU

+90 530 409 93 50  &  +90 (224) 220 91 80
bursaceviri@gmail.com

Sözlü Tercüme

Simültane Çeviri Hizmeti :

Tercümanın teknik donanımlı (mikrofon, kulaklık) bir çeviri kabininde konuşmacının söylediklerini kulaklık vasıtasıyla duyup aynı anda hedef dile tercüme ederek mikrofon ile dinleyicilere aktarması şeklinde gerçekleşir. Toplantı, Seminer, Konferans gibi konularda Mütercim-Tercümanlık Hizmeti, simültane tercüme gerektiği durumlarda   Bursa Yeminli Tercüme Bürosu ile iletişime geçerek kaliteli ve doğru hizmeti alabilirsiniz.

Ardıl Çeviri Çeviri Hizmeti :

Simültane tercümeden farklı olarak bu tercüme tercüman konuşmacının sözlerini dinleyip ardından hedef dile çevirmesi ve karşı tarafa aktarması şeklinde gerçekleşir. Konsekütif tercüme aynı zamanda iki yönlü (kaynak dil-hedef dil / hedef dil-kaynak dil) yapılabilir.
İş görüşmeleri, Yabancı Konukları Ağırlama, Telefon Görüşmesi ve benzeri konularda Mütercim-Tercümanlık Hizmeti için   Bursa Yeminli Tercüme Bürosu ile iletişime geçerek kaliteli ve doğru hizmeti alabilirsiniz.

Deşifre Çeviri Hizmeti:

Her türlü film, CD, DVD, DVD, DIVX, DAT, MD, Kaset, Mikro Kaset ya da bilgisayar ortamında kayıtlı bulunan Toplantı, Radyo ses kayıtlarının ve görüntü dosyalarının Uzman Tercümanlarımız tarafından deşifre edilerek Word, CD veya Basılı çıktı olarak verdiğimiz tercüme hizmetidir.