Tercüme Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Bursa Çeviri Tercüme Bürosu olarak, tercüme fiyatlarını belirlerken 492 sayılı Harçlar Kanunu’nu esas alıyoruz. Bu kanuna göre, 1000 karakter yani bir A4 kağıda 12 karakter büyüklüğünde yazılmış 20 satır, bir sayfa olarak kabul edilmektedir. Bilgisayardan yazdığınızda ise yaklaşık 200 kelimeye denk gelmektedir. Microsoft Word programından, sayfada kaç karakter olduğunu sol alt kısımda yer alan ‘Sözcük’ kısmına tıklayarak öğrenebilirsiniz. Tercüme edilmesini istediğiniz evrakta kaç karakter olduğunu ve hangi dile çevirmek istediğinizi tarafımıza bildirdiğinizde, size net bir rakam söyleyebiliriz.

Simultane tercüme istediğiniz takdirde, diğer tercüme seçeneklerinden ayrı tutulmakta ve maliyet olarak da daha fazla tutmaktadır

Kurumsal Tercüme Fiyatları

Kurumsal bazda tercümanlıkta size verdiğimiz fiyatta harcanacak zaman, tercüman sayısı, tercüme edilecek belgelerin hacmi, tasdik işlemleri ve de kurumsal ilişkileri esas almaktayız.
Sunduğumuz tercüme ücretleri genelde tek seferlik düşünerek söylediğimiz fiyatlardır. Uzun vadeli tercüme isteklerinizi bize bildirmeniz sizin için avantajlı olacaktır.

Teklif Alın

Bursa Tercüme Bürosu’ndan teklif almak için yapmanız gereken tek şey tercüme edilecek dökümanlarınızı……adresine göndermeniz. Sizinle en kısa sürede iletişime kuracak ve sizin için düşündüğümüz en uygun fiyat tekliflerini size bildireceğiz.

Bir cevap yazın