Mustafakemalpaşa Tercüme Bürosu

Mustafakemalpaşa Tercüme Bürosu

Dünyanın küçük bir köye dönüştüğü günümüzde bazı dilleri bilmek ayrıcalık olmaktan çıkmıştır. Fakat bir dili iyi bilmek her zaman ayrıcalık olmaya devam edecektir. Bir dili iyi derecede bilmenin çok çeşitli ayrıntıları vardır. Örneğin Türkçemizde binlerce atasözü, deyim, özdeyiş mevcuttur. Yerel söyleyişler bulunmaktadır. Bütün bunlar dünyanın diğer dillerinde de vardır. Tıpkı bizim gibi diller dillerde konuşan bireyler de atasözü, özdeyiş, özlü söz, deyim gibi o dile ait, o kültüre ait karakteristik özelliklerden yararlanırlar. İşte bir dili iyi bilmenin ayrıntıları bu noktalarda gizlidir. Yine şu da bir gerçektir ki dil bilmek ayrı, o dilde tercüme yapabilmek ayrıdır. Bugün Bursa’da tercümeye ihtiyacınız olduğu zaman çeşitli yerlerde tercüme yaptırabilirsiniz.

Fakat bunların pek çoğu başarılı bir tercüme olmayacaktır. Çoğu zaman sadece ücreti üzerinden değerlendirme yapılarak düşük fiyat teklifi veren yerlerden tercüme yaptırılıyor. Fakat yalan yanlış yapılan tercümeler ilerleyen zamanlarda çok büyük aksaklıklara neden oluyor. İşte Mustafa Kemal Paşa yeminli tercüme bürosu olarak yılların deneyimini ve profesyonelliğini sizlere sunuyoruz. Tercüme sektöründe gösterdiğimiz başarı ve sürekliliği sizlerle de paylaşmak, işlerinizde yardımcınız olmak niyetindeyiz. Bugüne kadar bini aşkın işletme ve kişi ile çeşitli çeviri ve tercüme projelerinin içinde bulunduk. Her geçen gün hizmet verdiğimiz iş ortaklarımızın sayısını arttırıyor, sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Zengin Hizmet Seçenekleriyle Mustafa Kemal Paşa Yeminli Tercüme Bürosu

Bursa ve Mustafakemalpaşa sanayinin geliştiği, uluslararası faaliyet gösteren birçok işletmenin ve kurumun bulunduğu bir yerdir. Uluslararası çalışırken en büyük sıkıntı ise dildir. Üstelik bu dil problemi bazı bilindik dillerin aksine daha nadir bilinen Asya ve Avrupa dillerinde özellikle karşımıza çıkmaktadır. Oysa Mustafa Kemal Paşa yeminli tercüme bürosu olarak müşterilerimize 99 farklı dilde çeviri ve tercümanlık hizmeti sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz diller arasında Türkçe, İtalyanca, İbranice, Lehçe, İngilizce, Bulgarca, Farsça, Yunanca, Almanca, Çekçe, Arapça, Rusça, Fransızca, Romence, Azerice, Danca, Portekizce, İspanyolca, Japonca, Çince, İsveççe, Macarca, Flemenkçe sayılabilir.

Yeminli tercümanlarımız tercümesini yaptıkları dilleri en iyi derecede bilmekle birlikte tercüme mesleğinin nitelikleri ve gereklilikleri konusunda da uzmandırlar. Bu sayede kusursuz çeviri metinler ortaya koymaktayız. Yeminli tercümanlarımızın ortaya koydukları çeviriler resmi belge olarak bütün alanlarda geçerlilik kazanmaktadır. Yapılan çeviriler resmi evrak olarak dosyalarınıza konacağı için uzun soluklu olarak hukuki boyutuyla da problem yaratmayacak, doğru tercüme, yasal işlem avantajı sağlayacaktır. Uzman ekibimiz gerçekleştirdiği binlerce yeminli tercüme sayesinde Mustafa Kemal Paşa semtinin en başarılısıdır. Bu bakımdan vermiş olduğumuz hizmetlerin bazıları şunlardır:

  • Sözlü Tercüme,
  • Yazılı Tercüme,
  • Yeminli Tercüman,
  • Hukuki Tercüme,
  • Ticari Tercüme,
  • Medikal Tercüme,
  • Teknik Tercüme,
  • Patent Tercüme,
  • Yerelleştirme Tercümesi.

Mustafa Kemal Paşa Yeminli Tercüme Bürosu olarak yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz ve bizi diğerlerinden ayıran özelliklerden bir tanesi budur. Peki nedir bu yeminli tercüme? Yeminli tercüme yeminli tercüman statüsüne sahip kişilerin yaptığı tercümelerdir. Yeminli tercüman statüsü, bu alanda yetkin olarak görev yapan kişilerin notere giderek yemin etmeleri sonucunda aldıkları bir statüdür. Yeminli tercümanların yaptıkları tercümeler noter tarafından tasdik edilir ve tasdik edilen tercüme asıl dildeki metnin aslı yerine geçer.

Resmi evrak statüsüyle asıl evrakın kullanılabildiği bütün yerlerde kullanılır. Pek çok devlet kurumu ve özel kurum tarafından uluslararası işlerde yeminli tercüme metinleri talep edilir. Çünkü tercüme edilerek dilimize çevrilmiş olan metin üzerinden işlem yapması daha kolaydır. Yine kurumlar, işletmeler, kişiler resmiyet kazanmasını istedikleri önemli evraklarına gerekli resmiyeti kazandırmak için de yeminli tercüme desteği alırlar. İşte tercüme büromuz yeminli tercüman ihtiyaçlarınıza en doğru, en güvenilir çözümleri üretmektedir. Böyle bir ihtiyacınızda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek, yeminli tercüme ihtiyacınız olduğunu belirtmektir.

En Uygun Fiyatlı Mustafa Kemal Paşa Yeminli Tercüme Bürosu

Tercüme ihtiyaçlarında kişilerin en çok üzerinde durdukları nokta fiyatlandırma ve teslim süresidir. Fiyatlandırma bir şekilde halledilebilse de söz verilen sürede metnin tercüme edilmiş halde teslim edilememesi çok büyük problemlere sebep olabilmektedir. Çünkü işletmelerin işleyişleri çeşitli sözleşmelere, mukavelelere bağlıdır. Gününde yapılması gereken transferler, sevkiyatlar vardır. Bu yüzden tercüme edilecek metinlerin en geç söz verilen günde teslim edilmesi gerekir. Mustafa Kemal Paşa yeminli tercüme bürosu olarak bütün bu ciddiyetin farkındayız.

Tercüme talep eden müşterilerimizle bir prosedür dahilinde iş yapıyoruz. En uygun tercüme fiyatları ile verdiğimiz hizmette tercümelerimizi belirttiğimiz son teslim tarihinden önce teslim etmeden son derece hassasız. Bu da istenmeyen mağduriyetlerin önüne geçmemizi sağlıyor. Tercüme işlemlerinde sabit bir fiyatlandırma yoktur. Tercüme ettirmek istediğiniz dile göre, tercümenin şekline göre, talep edilen teslim süresine göre çeviri fiyatları değişmektedir. Bu yüzden fiyat tekliflerimizi metni gördükten sonra veriyoruz. Gerekli izahatları yaparak hem aklınızda soru işareti kalmamasını sağlıyor hem de prosedürü izah ediyoruz. Biz tercüme etmemiz istenen metni veya ses dosyasını görmeden tercüme işlemlerine geçmiyoruz. Bunun için ilk olarak belgeyi mail, faks veya diğer kanallarla tarafımıza ulaştırmanız gerekiyor.

Akabinde uzmanlarımız gerekli incelemeyi yapıp fiyat ve teslim tarihi teklifini yazılı olarak tarafınıza sunuyorlar. Yazılı olarak teklifimizi kabul ettiğinizi belirten bir belgeyi bize ulaştırdığınız anda çeviri işlemlerine başlıyoruz ve belirttiğimiz teslim tarihinde, tercih ettiğiniz teslim yöntemiyle tercümenizi size ulaştırıyoruz. Mustafa Kemal Paşa Yeminli Tercüme Bürosu olarak en kaliteli hizmeti, en uygun fiyat avantajıyla ve en profesyonelce sizlere sunuyoruz. Bu kapsamda internet sitemizdeki çevrim içi destek kanlımızdan, mail adresimiz aracılığıyla, faks kanalıyla ya da telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilir, fiyat ve teslim tarihi teklifi talep edebilirsiniz. Bütün dillerde tercümanlık, çeviri, yeminli tercümanlık için ihtiyacınız olan desteği bizden alabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.

Tercüme Yazılarımız

Blog yazılarımız ile Tercüme'ye dair her türlü gelişme ve haberleri yakından takip edebilirsiniz.

Yeminli Tercüme Nedir ve Neden Bu Kadar Önemlidir?
3 Madde ile Yüksek Kaliteli Tercüme
Tercüme Bürosunun Kalitesini Gösteren Etmenler