Türkçe

Türkçe

Bursa tercüme bürosu olarak bizler tercüme sektöründe adımızı duyurmuş ve rakiplerimizi arkamıza alarak yolumuza devam eden bir firmayız. Çok fazla gündemde olmayan bir sektör olduğunu düşünseniz de Türkiye’nin tüm dünya ülkeleri ile arasında çeşitli nedenler ile ilişkilerini sürdürdüğünü hatırlatmak isteriz. Bursa Türkçe tercüme konusunda Türkiye’nin en önde gelen şehridir. Fakat Bursa’nın tercüme konusunda gelişmesinde de sanayi sektörünün rolü çok fazladır. Türkiye’nin en değerli sanayi bölgesi Marmara bölgesidir. Bursa’ya bakıldığı zaman Marmara’nın sanayi merkezi diyebiliriz. Her şehir ihtiyaçları doğrultusunda kendisini geliştirmeye devam eder ve ihtiyacı olan konu üzerine yoğunlaşarak uzmanlaşır.

Bursa Türkçe tercüme sektöründe, bünyesinde bulundurduğu sanayi sektörünün de ihtiyaçları doğrultusunda kendisini fazlası ile geliştirmiş ve bu hizmeti Türkiye’de en iyi veren iller arasında yerini almıştır. Buna bağlı olarak sanayi sektörü de dâhil olmak üzere birçok farklı alanda Türkiye’nin yurt dışı ülkeleri ile arasında olan ilişkiyi yürütebilmek amaçlı iletişim konusunda tercümanlık hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir. Bursa Rusça tercüme bürosu arasında güncel olarak bini aşkın firma ile çeşitli projelerde görev aldık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Bizler müşterilerimize 99 farklı dilde tercümanlık ve çeviri hizmetleri sunuyoruz. Web sayfamız üzerinden de verdiğimiz hizmetlere ait tüm detaylara ulaşma imkânınız bulunmaktadır.

Birçok firma günümüzde tercüman ve çevirmenlik yapmaya devam etmektedir. Tercümanlığı herhangi bir dil üzerine okuyan ve diplomasını alan herkes yapabilmektedir. Fakat önemli olan verilen hizmetin kalitesi ve müşteriye dönüş hızıdır. Bu noktada alanında uzman profesyonel kadromuz sayesinde bizler sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda aldığımız işleri, sizlere verdiğimiz süre zarfında, kusursuz kalite ile sizlere ulaştırmış oluyoruz. Ek olarak standart tercümanlık hizmetlerimizin yanı sıra sizlere yeminli tercümanlık hizmetleri de vermeye devam ediyoruz.

Yeminli Tercüme Nedir?

Yeminli tercüme hakkında bilgisi olmayanlar için öncelikle tanımı ile açıklama yapmaya başlayalım. Tercümanlık hizmetleri üzerine görev alan kişilerin notere giderek yemin ettikten sonra aldıkları statüdür. Yeminli tercümanlık unvanını sadece noterler verebilir. Peki, yeminli tercümanlık ne işe yarar ya da hangi alanlarda kullanılır gibi sorularınız için onu da açıklayalım. Yeminli tercüme edilmiş her evrak noter tarafından tasdiklenir ve bu evrak aslının aynısı yerine kullanılacak resmi evrak statüsü taşımaktadır. Yeminli tercüme evrakı genel olarak kamu kurum ve kuruluşları tarafından zorunlu olarak talep edilen evraklardır. Bunun yanı sıra önemli belgeleriniz ya da evraklarınız var ve bu evraklara resmiyet kazandırmak istiyorsanız kullanabilirsiniz. Evrakı ibraz edeceğiniz kurum ya da kuruluş tarafından yeminli tercüme istendiyse bu durumda bu hizmeti almanız zorunlu hale gelecektir.

Tüm tercümanlık, çeviri ve yeminli tercümanlık hizmetlerinizi bizler aracılığı ile alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizler ile iletişime geçmek olmalıdır.  Telefon numaralarımız ya da iletişim formumuz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Tercüme Yazılarımız

Blog yazılarımız ile Tercüme'ye dair her türlü gelişme ve haberleri yakından takip edebilirsiniz.

Bursa Çeviri Tercüme Hizmeti
Bursa Tercüme Çeviri Hizmeti
Tercüme ve Çeviri Bürosu