Lehçe

Lehçe

Türkiye ve Polonya arasındaki ilişkilere bakacak olursak 604 yıllık bir geçmişe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Buna bağlı olarak Türkiye’nin sürekli farklı sebepler ile Polonya ile iletişim halinde olduğunu, bu iletişimin de doğal yollar ile tercümanlık ve çeviri ihtiyaçlarını doğurduğunu söyleyebiliriz. Bursa çeviri hizmetimiz dâhilinde Bursa Tercüme büroları arasında ilk sırada yer alıyoruz. Sektöre giriş yaptığımız günden bugüne kadar birçok farklı firma ile çalıştık ve çalıştığımız firmalar dâhilinde birçok müşterimiz bizlere bu konuda olumlu referans verdi. Bu sebeple hizmetlerimiz arasına Bursa Türkçe Lehçe tercüme hizmetini de dâhil ederek Polonya ile yapılan görüşmelere de aracı olmaya devam ediyoruz.

Bursa Türkçe Lehçe tercüme hizmetimiz için bizlere başvuru yapmanız durumunda Lehçe tercüme işlemlerinizde sizlere bütçenize ve ihtiyacınıza uygun hizmetler sunuyoruz. Fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Farklı bir seçeneğiniz ise iletişim butonu altındaki fiyat teklif formunu doldurmaktır. Bu formu doldurmanız durumunda sizlere dönüş yaparak konu hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Lehçe dili üzerine yapacağınız çeviri ve tercüme işlemleri için bizlere başvuru yapmanız durumunda en kaliteli, hatasız ve hızlı hizmeti alacağınızın garantisini veriyoruz. Lehçe dili üzerine hizmet almak istemeniz durumunda Bursa noterlerine tasdik ve apostil işlemlerini de uygulatarak sizlere işinizi bu hali ile teslim ediyoruz.

Türkiye ve Polonya Arasındaki İlişkiler

Bursa Türkçe Lehçe tercüme hizmetine neden ihtiyaç duyacağınızı bilmeniz için iki ülke arasındaki ilişkiler hakkında bilgi sahibi olmanız sizleri daha iyi yönlendirecektir. Sektörde hali hazırda çalışan bir firma olmanın yanı sıra yeni bir iş yeri kurmayı düşünen bir firma da olabilirsiniz. Bu durumda sektöre giriş yapmadan önce ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendinize planlama aşamasında bir yol çizebilirsiniz. Türkiye ve Polonya’nın arasında bulunan ticari ilişkiler oldukça güçlüdür. Genel olarak yapılan ihracatlar yaş meyve sebze, tekstil giyim, motorlu kara taşıtları, mücevher, makine ve cihazlar, tütün ve beyaz eşya oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra ithalat ürünlerimiz ise çikolata ve şekerleme, taşkömürü, kimyasallar, kozmetik, motorlu kara taşıtları, makineler ve mobilyalar oluşturmaktadır.

Sadece ticari açıdan değil birçok farklı konuda Polonya ile ilişkilerimiz devam etmektedir. Bunlardan bir tanesi de ERASMUS projesi dâhilinde öğrencilerin en fazla tercih ettiği ülke olmasıdır. Kültürel açıdan da sürekli olarak alışveriş yaptığımız ülkelerden birisidir. Kültürel özellikleri ve bize sağladıkları imkânlar ile bizlere fazlası ile destek olmaktadır. Son olarak Polonya tarafından ülkemizin fazlası ile ziyaret edildiğini göz önünde bulundurmanın yanı sıra Polonya’da yaşayan 6.000 adet Türk vatandaşımız bulunmaktadır. Söz konusu Türk vatandaşlarımız genel olarak işveren konumunda çalışıyor ve Polonyalı ya da uluslar arası firmaların idari kadrolarında ya da teknik kadrolarında görev almaya devam ediyorlar. Polonya ile her alanda devam eden güçlü bir ilişkimiz bulunmaktadır. Diğer Bursa Rusça tercüme bürosu çeviri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Tercüme Yazılarımız

Blog yazılarımız ile Tercüme'ye dair her türlü gelişme ve haberleri yakından takip edebilirsiniz.

Bursa Çeviri Tercüme Hizmeti
Bursa Tercüme Çeviri Hizmeti
Tercüme ve Çeviri Bürosu