İtalyanca

İtalyanca

İtalya dünyanın 8. en büyük ekonomi kaynağıdır. ABD kurucu ülkelerinden birisi olan İtalya, günümüzde sadece Türkiye için değil tüm dünya ülkeleri için önemli gelir kaynaklarından bir tanesidir. İtalya için imalat sektörünün büyük önemi vardır ve bu konuda oldukça başarılı bir ülkedir.

Tekstil, mobilya ve beyaz eşya sektöründe üretim yapan firmalar, Çin’in düşük maliyet ile üretim yapması karşısında güçsüz kalıyorlar ve rekabet edemez hale geliyorlar. Fakat İtalya bu konuda da Çin ile rekabet yaşacak ülkeler arasında yerini alıyor. Özellikle gemi yapımı, mobilya, kimyasallar, deri eşya ve ayakkabı, giyim ve tekstil, seramik ürünler, gıda, parçalar ve makineler için yaptığı üretimler dünya çapında talep görüyor ve tüm ülkelere bu malları ihraç ediyor. İtalya’da Venedik limanı ve Trieste limanı olmak üzere iki farklı serbest ticaret bölgesi bulunmaktadır. Bunun dışında kalan bölgelerin tamamı İtalya tarafından kontrol edilmekte ve denetlenmektedir.

İtalyanca İçin Tercüme ve Çeviri İhtiyacı

Türkiye olarak İtalya’nın üretim yaptığı ticari sektörlere bakacak olursak birçoğuna hatta neredeyse hepsine ihtiyacımız olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle sanayi sektöründe İtalya ile çok ciddi ticari ilişkiler içerisindeyiz. Bursa Türkçe İtalyanca tercüme hizmetine ihtiyaç da tam olarak burada doğmaktadır. Bursa tercüme büroları içerisinde en hızlı dönüşü ve aynı zamanda en kaliteli, kusursuz hizmeti alabileceğiniz bir firmayız. Bursa İtalyanca Tercüme Büroları hizmetimiz için güncel olarak Bursa ilinde birçok farklı firma ile çalışmaya devam ediyoruz.

İtalya ile yapacağınız iş anlaşmaları esnasında gereken evrakların çeviri işlemi ile başlıyoruz, projeniz dâhilinde tüm iş süreçlerinizi Bursa çeviri hizmetimiz sayesinde sizlere kusursuz olarak sunuyoruz. Yazışmalarınız için iki firma arasındaki aracı rolünü oynuyor ve sizlerin aslında ne demek ya da ne anlatmak istediğinizi en doğru hali ile karşı tarafa aktarıyoruz. Bunun yanı sıra Bursa Türkçe İtalyanca tercüme hizmetimiz dâhilinde yurt dışından ülkemize gelen misafirleriniz ya da iş ortaklarınız ile yapacağınız toplantılarda da profesyonel kadromuz ile yanınızda oluyor ve toplantı sürecinde de sizlere destek veriyoruz. Yani kısacası bu hizmeti alırken projenizin başlangıcı ile başlayıp projeyi tamamlayana kadar sizler ile birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Bunun dışında talep etmeniz durumunda diğer diller ve projeler olmak üzere sizlere destek vermeye devam ediyoruz.

Bazı kurum ve kuruluşlar sadece tercüme ya da çeviri olarak kabul etmiyor ve Yeminli tercüme talep ediyorlar. Bu durumda hizmet aldığınız her dil için aynı şekilde yeminli tercümanlık hizmetlerimizden de faydalanabiliyorsunuz. Üstelik sizler sadece başvuru yapıp gerisini bize bırakıyorsunuz. İtalyanca dili üzerine yapacağınız çeviri ve tercüme işlemleri için bizlere başvuru yapmanız durumunda en kaliteli, hatasız ve hızlı hizmeti alacağınızın garantisini veriyoruz. İtalyanca dili üzerine hizmet almak istemeniz durumunda Bursa noterlerine tasdik ve apostil işlemlerini de uygulatarak sizlere işinizi bu hali ile teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın

Tercüme Yazılarımız

Blog yazılarımız ile Tercüme'ye dair her türlü gelişme ve haberleri yakından takip edebilirsiniz.

Bursa Çeviri Tercüme Hizmeti
Bursa Tercüme Çeviri Hizmeti
Tercüme ve Çeviri Bürosu