İngilizce Tercüme

İngilizce Tercüme

Bursa Tercüme bürosu olarak sunduğumuz İngilizce Tercüme hizmeti, resmi dili İngilizce olan Konsolosluklar ve Elçilikler tarafınca sorunsuz olarak kabul görmektedir. Firmamız; bireylerin pasaport, bekarlık durum belgesi ve doğum belgesi gibi resmi evraklarını gerek İngilizceden Türkçe’ye gerekse Türkçe’den İngilizceye tercüme etmekte ve bunları uygun sürede noter tasdikli olarak teslim etmektedir.

Bursa Türkçe İngilizce tercüme bürosu, uzun yılların getirdiği deneyim, bilgi ve tecrübe ile üstlendiği çeviri iş ve işlemlerini üstün kalite, güvenilirlik, verimlilik ve profesyonellik çerçevesinde gerçekleştirmeye özen göstermektedir. Firmamız pek çok ulusal ve uluslararası şirkete çeviri hizmeti sunmakta ve verdiği üstün hizmet dolayısıyla sektördeki en iyi İngilizce tercüme şirketlerinden birisi olma statüsünü korumaktadır.

Bursa Türkçe İngilizce Tercüme Bürosu Hizmetlerimiz

Bünyemizde tercüme sıkı bir seçme – eleme sürecinden geçtikten sonra profesyonel olduğuna kanaat getirdiğimiz tercümanlardan oluşmakta ve tüm çevirilerimiz alanında uzman olan bu çalışanlarımızca gerçekleştirilmektedir.

Hatasız Çeviri Hizmeti

Bursa Çeviri aşamasında her bir proje için; yetkili proje yöneticisi, çevrilecek metne uygun çevirmen atamasını organize eder ve çeviri sürecinin takibatını yaparak, çevirinin belirlenen tarihte teslim edilmesini kontrol eder. Hatasız çeviri hizmetimiz ile sahip olacaklarınız;
• Bir saatten kısa bir zaman içerisinde rekabetçi fiyat ve süre teklifi,
• 7 gün ve 24 saat süresince uygunluk,
• Tamamen proje yöneticisinin kontrolü ile ilerleyen bir çeviri süreci,
• Ana dilinde çeviri yapan ve sektöre özel seçilen profesyonel tercümanlar,
• Müşteri memnuniyeti ilkesi ile dost hizmet anlayışı,
• Doğru çeviri ve zamanında teslim garantisi.

Her Türlü Çeviri İhtiyacına Cevap Veren Çeviri Hizmeti

Yoğun şekilde çevirisini üstlendiğimiz diller; Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Arapça, Farsça, Rusça, Bulgarca, Romence ve Hollandaca olmaktadır. Ayrıca, sektörde uzun süredir var olmamızın kazandırdığı geniş çevre ve bağlantı ağımız dolayısıyla, çeviriye ihtiyaç duyulan diğer tüm dillerde, alana vakıf uzman tercümanların bulunarak gerekli çevirilerin yapılması sürecini de koordine etmekteyiz.

Acil Çeviri Hizmeti

Kurumsal yapımız ve koşullarımız, son dakikada gelebilecek olan büyük proje çevirilerini üstlenebilmemize imkan tanımaktadır. Bu anlamda, Bursa İngilizce yeminli tercüme bürosu olarak acil çeviri ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Acil çeviri için yılın herhangi bir günü ve günün herhangi bir saati bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İngilizce Çeviride Uzmanlık

Tercüme büromuz, uzun yıllar boyunca pek çok şirkete çeviri hizmetleri sunmuş ve bu şirketlerin yeni pazarlara açılmasına yardımcı olmuştur, olmaya da devam etmektedir.

Neden Bursa Türkçe İngilizce Tercüme Bürosu?

Tüm diller arası çeviri hizmeti sunmakta olup, bunları uygun fiyatlandırma tarifeleri ile gerçekleştirmekteyiz.

Hızlı İşlem

Tercüme büromuz tercüme hizmetlerini bekletmeden ve geciktirmeden sağlamaktadır.

Zamanında Teslimat

Çeviri kadar önemli olan bir diğer unsur da çevirilerin zamanında teslim edilmesi gerekliliğidir. Bu konuya özellikle dikkat etmekteyiz “Hızlı Çeviri” opsiyonu ile tercümeleri kısa sürede teslim emektedir.

Bursa İngilizce Yeminli Tercüme Bürosu Hizmetleri

Bursa İngilizce yeminli tercüme bürosu olarak sektörde her zaman daha iyi olmanın verdiğimiz hizmet kalitesini arttırmak olduğunun bilincindeyiz. Bu açıdan da ekibimizi güçlendirmek için tercüman seçim süreçlerimize çok önem vermekteyiz.

Özellikle işin niteliği açısından yeterlilik gerektiren seçimlerde kalitenin arttırılması için ayrı bir özen gösteriyoruz. Yani hukuki, tıbbi, teknik gibi kendi özel literatürü olan alanlarda alacağımız tercümanların bu konulardaki yeterlilik ve yetkinlikleri en iyi şekilde ölçüyoruz.

Yabancı dil kadar Türkçe çeviri kullanımına da önem verdiğimiz büromuzda bir diğer vazgeçilmez unsurumuz redaksiyondur. Yapılan tüm tercüme hizmetlerimiz olası hataların ayıklanması açısından konusunda deneyimli ikinci bir kişi tarafından yeniden gözden geçirilir. Bu bize müşterilerimize kaliteli iş üretmemiz kadar büromuzun da hata payını azalmamızda yardımcı bir unsur olmaktadır.

Bursa İngilizce yeminli tercüme bürosu olarak kalitemizi arttırıcı diğer bir unsur zamandır. Çünkü yoğun ve hızlı iş hayatında zaman işler açısından kritik bir rol oynar. Tercüme büromuzda hızın bizi yanlışa sürüklememesi için sürekli kontrollü ve sistematik çalışma prensibi ile işlerimizi sürdürüyoruz.

Bursa İngilizce çeviri hizmetlerimizde her zaman en doğru ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Hızlı ve verimli çalışma süreçlerimiz ile müşterilerimiz ile sürekli ileri doğru gitmek için kendimizi yeniliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tercüme Yazılarımız

Blog yazılarımız ile Tercüme'ye dair her türlü gelişme ve haberleri yakından takip edebilirsiniz.

Yeminli Tercüme Nedir ve Neden Bu Kadar Önemlidir?
3 Madde ile Yüksek Kaliteli Tercüme
Tercüme Bürosunun Kalitesini Gösteren Etmenler