Bursa İngilizce Yeminli Tercüme Bürosu

Bursa İngilizce Yeminli Tercüme Bürosu

Ülkemizde yeminli tercüman olarak çalışmak için bazı eğitim şartları bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Üniversitelerde bulunan dil-edebiyat ya da mütercim–tercümanlık bölümlerinden mezun olmak,
 • Yabancı dilde eğitim vermekte olan üniversitelerin farklı bölümlerinden mezun olmak,
 • İlkokul, orta ve lise yanı sıra üniversiteyi yabancı ülkede okumuş olmak.

Bu şartları barındıran kişiler diplomalarını beyan ederek yeminli tercüman olarak tercüme bürolarına başvuru yapabilirler. Tercüme bürolarının kendi özel mülakat ve sınav süreçlerini geçtikten sonra yeminli tercüman olarak çalışabilirler. Ülkemizde birçok ilimizde olduğu kadar Bursa tercüme büroları da bünyelerinde çalıştıracakları personellerin seçimine özen göstererek, her aşamada kaliteye önem vermektedirler.

Ülkemizde en fazla kullanılan ve aranan dil olan İngilizce açısından, tercüme kolay olması kadar da zor bir iştir. Çünkü yaşayan ve gelişen bir dil olan İngilizcenin akıcı konuşulması ve tercüme edilmesi açısından eğitim ile birlikte deneyim de önemlidir.

Bursa İngilizce yeminli tercüme bürosu olarak her zaman hızlı ve iyi hizmet prensipleri ile hareket ediyoruz. Bu amaçla en iyi okullardan başarı ile mezun olmuş kişileri seçerek, onların sürekli kendilerini yetiştirmeleri için olanak sağlıyoruz.

Bursa İngilizce Yeminli Tercüme Bürosu Hizmetleri

Bursa İngilizce yeminli tercüme bürosu olarak sektörde her zaman daha iyi olmanın verdiğimiz hizmet kalitesini arttırmak olduğunun bilincindeyiz. Bu açıdan da ekibimizi güçlendirmek için tercüman seçim süreçlerimize çok önem vermekteyiz.

Özellikle işin niteliği açısından yeterlilik gerektiren seçimlerde kalitenin arttırılması için ayrı bir özen gösteriyoruz. Yani hukuki, tıbbi, teknik gibi kendi özel literatürü olan alanlarda alacağımız tercümanların bu konulardaki yeterlilik ve yetkinlikleri en iyi şekilde ölçüyoruz.

Yabancı dil kadar Türkçe kullanımına da önem verdiğimiz büromuzda bir diğer vazgeçilmez unsurumuz redaksiyondur. Yapılan tüm tercüme hizmetlerimiz olası hataların ayıklanması açısından konusunda deneyimli ikinci bir kişi tarafından yeniden gözden geçirilir. Bu bize müşterilerimize kaliteli iş üretmemiz kadar büromuzun da hata payını azalmamızda yardımcı bir unsur olmaktadır.

Bursa İngilizce yeminli tercüme bürosu olarak kalitemizi arttırıcı diğer bir unsur zamandır. Çünkü yoğun ve hızlı iş hayatında zaman işler açısından kritik bir rol oynar. Tercüme büromuzda hızın bizi yanlışa sürüklememesi için sürekli kontrollü ve sistematik çalışma prensibi ile işlerimizi sürdürüyoruz.

Bursa İngilizce çeviri hizmetlerimizde her zaman en doğru ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Hızlı ve verimli çalışma süreçlerimiz ile müşterilerimiz ile sürekli ileri doğru gitmek için kendimizi yeniliyoruz.

“Bursa İngilizce Yeminli Tercüme Bürosu” için 6 cevap

 1. Nefes dedi ki:

  Yakın zamanda bir tercüme bürosu arıyordum ve karşıma siz çıktınız. İlginiz ve alakanız için teşekkür etmek istedim Bursa’da İngilizce çeviri dendiğinde aklıma siz geliyorsunuz artık, aslında eminim diğer diller için de fazlasıyla başarılısınızdır. Gerekli durumlarda diğer çevirmenlerinizle bir araya gelmek isterim kesinlikle. Tekrar teşekkürler 🙂

 2. Berk dedi ki:

  Gerek bursa gerekse de diğer çevre illerde ingilizce yeminli tercüme bürosu bulmakta olukça zorlanıyordum. Sizi bulduktan sonra genel tercüme ve en önemlisi bursa ingilizce yeminli tercüme bürosu aramama gerek kalmadı. İlginiz ve yaptığınız çalışmalar harika 🙂

 3. Meral Altınok dedi ki:

  Çalıştığım meslekten ötürü devamlı iyi bir ingilizce tercüman bürosu arıyordum ven bir süre önce size rastlamak firmamız için harika oldu. Daha önce birçok büro ile çalışmamıza rağmen sizden daha iyisiyle karşılaşmadık.

Bir cevap yazın

Tercüme Yazılarımız

Blog yazılarımız ile Tercüme'ye dair her türlü gelişme ve haberleri yakından takip edebilirsiniz.

Bursa Çeviri Tercüme Hizmeti
Bursa Tercüme Çeviri Hizmeti
Tercüme ve Çeviri Bürosu