BURSA ÇEVİRİ TERCÜME BÜROSU

+90 530 409 93 50  &  +90 (224) 220 91 80
bursaceviri@gmail.com

Yazılı Tercüme

Bursa Yeminli Tercüme Bürosu olarak tercümenin önemini kavramış ve müşterinin istekleri doğrultusunda çalışmaktan keyif alan bir ekibiz.
Tıp, Hukuk, Finans ve benzeri gibi bir çok konuda çeviri talepleri uzman tercüman kadromuz ile hızlı ve en kaliteli şekilde çözümlenerek ve çevrilerek müşterimize sunulmaktadır.

İngilizce, Almanca, Arapça,Fransızca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca, başta olmak üzere bir çok dilde profesyonel çeviri hizmeti sunmaktayız.

Bursa Yeminli Tercüme Bürosu olarak alanında uzman kadromuz ve tecrübeli iş ortaklarımız ile yerli ve yabancı bir çok kuruluşa profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Yaptığımız tercümeleri EN 15038 standartlarında hazırlamakta ve en hızlı , en kaliteli şekilde müşterimize teslim etmekteyiz.

Çevirisini yaptığımız dokümanlar ile ilgili bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Resmi Dokümanlar

Resmi Tercüme Hizmetleri Kanununca noter belgeli , yeminli mütercimlerimizin çevirdiği, yasal sorumluluk getiren belge tercümeleri   Bursa Yeminli Tercüme Bürosu tarafından çevrilerek anlaşmalı olunan noter tarafından onaylanarak teslimi gerçekleştirilir.

Uluslar arası Dokümanlar

Uluslararası düzeyde olan ve uluslararası platformlarda düzenlenmiş veya düzenlenecek olan (Sigorta, Kredi vb gibi) anlaşmaların çevirileri Türk-Trans tarafından yapılarak müşterimize hızlı bir şekilde teslim edilir.

Şirket Kuruluş Dokümanlar

Yerli veya yabancı ortaklı şirketlerin kuruluşunda ihtiyaç duydukların evrakların çevrisi   Bursa Yeminli Tercüme Bürosu tarafından çevrilerek müşteriye teslim edilmektedir.

İhale Dokümanlar

Firmanız Uluslararası İhalelere Giriş Evrakları, Hukuki, İdari ve Teknik Şartnameler gibi dokümanların firmamızca hazırlanarak müşteriye teslim edilmektedir.

Hukuki Dokümanlar

Uzman hukukçu tercümanlar tarafından verilen verilmekte olan yazılı tercüme hizmetidir. Hukuki yazışmalar, patent başvuruları sözleşmeler, mahkeme belgeleri gibi hukuksal dökümanların çevirileri kapsamındaki çeviriler uluslararası ve T.C. hukuku konusunda uzman hukukçu tercümanlar tarafından çevrilerek teslim edilmektedir.

Tanıtım Dokümanları

Firmanızın veya Ürününüzün Tanıtımı İçin Gerekli (Web Sitesinde yayımlanacak Dokümanlar, Broşür, Kullanım Kılavuzu, Tanıtım Kataloğu, vb…) Evraklar

Tıbbi Dokümanlar

Tıbbı ürünlerin tanıtılması, tıbbı raporların çevrilmesi, ilaç prospektüslerinin çevrilmesi gibi branş gerektiren çevirileri alanında uzman kadromuz ile çevirerek müşterimize hızlıca teslim etmekteyiz.

Özel Dokümanlar

Kimlik Kartı, Pasaport, Ehliyet, Diploma, Sertifika, İkametgah, Tapu Senedi, Sabıka Kaydı gibi resmi kurumlara teslim edilecek tercümeleriniz bu kapsamda ele alınmaktadır.